This content references scientific studies and academic research, and is fact-checked to ensure accuracy.
Our teamof licensed nutritionists and dietitians strives to be objective, unbiased, and honest.
Have no shame same lol use them for everything," Zara responded.
Shutterstock
Another commenter thought $8 was still too expensive.
“Did you bring the milk yourself?
and still paid $8??
that’s a rip off,” they said.
So yes my partner and I bought our on milk and ordered double shots each ," Zare explained.
You’re probably going to be charged a bit of a premium for slowing things a bit."